KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213099
nr 1221 3099
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 67x38
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 december 2018
kl 20:09:41
100 kr
200 kr